Květen 2011Shakugan no Shana

22. května 2011 v 11:25
Začátek tohoto anime je celkem klasický.Jako obvykle se tady nejdříve seznámíme s jednou z hlavních postav , která v našem příběhu sehraje určitou roli.V našem případě je to Sakai Yuji student střední školy.(Jen tak mezi námi , je to celkem sympatický kluk :)No a našemu -ne tak úplně hlavnímu hrdinovi - se při návradu domů ze školy stane něco co mu navěky změní život.... Čas se zastavil.. a to doslova. Lidi se přestali hýbat , jen on bezmocně přihlížel dalším událostem. Z uličky se vyřítilo cosi velkého a začalo to požírat lidi. Zrovna v momentě kdy měl přijít na řadu (jako součást hlavního chodu) Yuji se předním zjevila mladá dívka s rudými vlasy a rudě planoucíma očima.Rozmáchla se svým samuraiským mečem = a bylo po problému.Yuji se snažil zmateně zjistit co se to vůbec stalo a ke svému překvapení se dozvěl důvod proč se jen on mohl hýbat...... Toho už bych , ale zase vykecala moc :) Takže vám radím jukněte se na to sami a nebudete litovat.

Pita ten

22. května 2011 v 11:16
Tak tohle anime jsem neviděla takže vám o něm nemám co říct. Já to třeba
beru podle openingu a tenhle mě moc nechitil takže nemám chuť se na to podívat
skrátka jestly o tom chcete něco vědět tak se na to musíte podívat sami. Tadyhle

Kimikiss Pure Rouge

22. května 2011 v 11:09
Je to teda spíše anime pro holky, já osobně jsem tomu moc nevěřila. Po prvním díle jsem si říkala, že je to děsná blbost, ale asi o půl hodinky pozdějc sem si pusila další díl a nemohla jsem se od toho odtrhnout.
Doporučuji tuhle anime, zvláště holkám. Je to vlastně jako život. Děj se odehrává na střední, dosti mi to zvedlo sebevědomí.

Midori no Hibi

22. května 2011 v 10:58
Co byste dělali, kdybyste se jednou takhle z rána probrali, a po chvilce panikaření zjistili, že vám místo pravé ruky narostla mladá dívka? :) Tak přesně na tohle se můžete zeptat Sawamury Seijiho, tomu se totiž takováhle věc stala a o trampotách s tím spojených vypráví právě toto 13ti dílné anime. No každopádně podívejte se sami.

Chobits

22. května 2011 v 10:51
Svět pokročil,a lidé si už nemusí hledat svůj iodealní protějšek.Stačí si ho koupit a naprogramovat.Ano.Svět je plný umělých lidí..Takzvaných persoconů.Příběh se točí kolem mladého studenta Hidekiho,který se nastěhuje do města.Jednou si tak večer kráčí,a najednou najde na smetišti krásnou dívku.Myslí si,že je mrtvá,ale později zjistí,že to je jedná o persocon.No a co si myslíte,že vysokoškolák,který nemá holku udělá...?(Vezme si ji domů..Jediný problém je,že neví,kde jí má zapnout.Všude jí prohmatá,až na jednom místě-tam dole.Když jí Hideki zapnul neuměla říct nic,kromě Chii.Podle toho taky dostala jméno-Chii.Chii v sobě namá žádný software,ale později se začne učit.CLANNAD

22. května 2011 v 10:42
K tomuto anime nedávám žádný popis, pouze opening a obrázky...

Higurashi no naku koro ni Rei

21. května 2011 v 18:54
Oproti normálnímu Higurashi je toto anime ftipné a taky jak už to bývá u takovích těch
ftipných anime nemá žádný děj. Jsou tam všechny postavy které jsou taky v normálním higurashi
a já jsem třeba viděla jen jeden díl a moc jsem se nasmála ale já na ty vtipné moc nejsem...
teda jak kdy, ale i tak doporučuji.

Shuffle

21. května 2011 v 18:52
Vše se odehrává v době, co se svět lidí, démonů a bohů spojil v jeden... Hlavní hrdinou je zde mladý chlapec jménem Rin Tsuchimi, kterému je 17 let. Po děsivém dětství, kdy mu umřeli rodiče, se přistěhoval ke své kamarádce jménem Kaede, která pro něj udělá první poslední... Vše se zamotá po příchodu nových studentek do třídy a dívce z vyššího stupně jménem Asa a malé démonky Primuly...
Než se mladík rozkouká je obklopen 5 dívkami, které jsou do něj zamilovány